Meny

Ørnes Begravelsesbyrå as
Gammelveien 3
8150 Ørnes

Mail: terjeellen@gmail.com
Telefon: 97020731

Vi står til tjeneste med alt
vedrørende dødsfall og begravelser. 

Hilsen
Terje Isaksen

Søk i sidene våre
Du er her: FORSIDEN>Gravgårder og Gravsøk >Gravgårder statistikk div>Registrerte døde og gravlagte i Meløy i 2012

Registrerte døde og gravlagte i Meløy i 2012

Kronologisk og alfabetisk
2013-01-29
etternavn avdød fornavn avdød postnummer avdød sted avdød Gravlagt i kommune utenbys sted avdød kom fra
Ursin Audun 8170 ENGAVÅGEN    
Petersen Milli Asly Marie 8178 HALSA    
Solvang Johan Mathias 8150 ØRNES    
Agersborg Eva Therese 8150 ØRNES    
Jacobsen Sølvi-Ann 8150 ØRNES    
Helle Kanutte Margrete 8178 HALSA    
Andersen Eddy 8160 GLOMFJORD    
Karlsen Lovise Johanna 8170 ENGAVÅGEN    
Sagen Sigrid 8146 REIPÅ    
Nilsen Anny Frida 8150 ØRNES    
Nygård Hansine Augusta 8150 ØRNES    
Allnor Rune Petter 8150 ØRNES Sørfold  
Ovesen Solveig Antonette 8146 REIPÅ    
Jensen Frank Robert 5542     KARMSUND
Johnsen Molly 8150 ØRNES Bodø  
Svendsgård Gerd Nansy 8150 ØRNES    
Eilertsen Ruth Johanna 8150 ØRNES    
Balseth Laila 8150 ØRNES    
Høgseth Johanna Pauline 8146 REIPÅ    
Ingebrigtsen Esther Sofie 8170 ENGAVÅGEN    
Dalheim Magda Serine Bertine 8170 ENGAVÅGEN    
Nilsen John Andreas 8150 ØRNES    
Jonassen Magnus Andreas 8170 ENGAVÅGEN    
Kristiansen Gunnar William 8160 GLOMFJORD    
Lundgård Aud Kristine 8160 GLOMFJORD    
Brun Nansy Agnete 8150 ØRNES    
Ebbesen Ludvik Ebenhard 8150 ØRNES    
Pettersen Henny Olea Henriette 8157 MELØY    
Danielsen Tore Andre 8170 ENGAVÅGEN    
Brun Helge Leonhard 8146 REIPÅ    
Angel Alf Hagen 8178 HALSA    
Karlsen Kjell Ludvik 8170 ENGAVÅGEN    
Arntzen Per Adolf 8178 HALSA    
Hansen Robert Benjamin 8150 ØRNES    
Torrissen Karl-Ole 8170 ENGAVÅGEN    
Neverdal Guttorm 8149 NEVERDAL    
Langvand Edmund Karstein 8160 GLOMFJORD    
Stenvik Turid Irene 8150 ØRNES    
Hustad Jorild Johanna 3711     SKIEN
Holt Dagrun 8170 ENGAVÅGEN    
Puertas Elita 8146 REIPÅ    
Andersen Willy Andre 8150 ØRNES    
Sommerseth Edel Kristine Karoline 8170 ENGAVÅGEN    
Overrein Jenny Margrethe     Gildeskål  
Sleipnes Olga Marie 8184 ÅGSKARDET Rødøy  
Andersen Roy Egil 8006     BODØ
Risvik Oddvar Harald 8157 MELØY    
Larsen Liv Eldbjørg 8150 ØRNES    
Halsan Terje 8160 GLOMFJORD    
Kristensen Hanna Lovise Marie 8170 ENGAVÅGEN    
Midthun Knut 8146 REIPÅ    
Tidemann Liv Petrine 8150 ØRNES    
Frøskeland Anne-Lise 8160 GLOMFJORD    
Sandberg Håkon Lars Kristian 8146 REIPÅ    
Ottesen Bjarne 8160 GLOMFJORD    
Bang Alsing Norin 8184 ÅGSKARDET Rødøy  
Andersen Arna Synnøve 8149 NEVERDAL    
Ragnvaldsen Borghild 8150 ØRNES    
Eilertsen Dagmar Kristine 8170 ENGAVÅGEN    
Hansen Torunn Dagmar 8160 GLOMFJORD    
Bakken Kurt Norvald 8159 STØTT    
Berg Ragnar Emanuel 8150 ØRNES    
Karlsen Antona Magdalena 8170 ENGAVÅGEN    
Hernes Eva Helene 8150 ØRNES    
Gustavsen Astrid Karoline 8146 REIPÅ    
Larsen Kai Emil 8140     INNDYR
Larsen Elna Laila 8140     INNDYR
Jensen Elsa Serine 8149 NEVERDAL    
Trøgstad Jan Helge 8160 GLOMFJORD    
Andersen Oddmund Kristoffer 8159 STØTT    
Hillestad May Kornelia 8160 GLOMFJORD    
Strømdal Kristine Terese 8160 GLOMFJORD    
Hagland Kjell Aage 8150 ØRNES    
Olsen Dagny Helene 8150 ØRNES    
Flink Johanna Pauline Henriette 8160 GLOMFJORD    
Andersen Eilert Andreas 8146 REIPÅ    
Stavne Leif 8150 ØRNES    
Dahl Elisabeth 8146 REIPÅ    
Johannessen Arthur Emil 8160 GLOMFJORD Gildeskål  

Alfabetisk:

etternavn avdød fornavn avdød postnummer avdød sted avdød Gravlagt i kommune utenbys sted avdød kom fra
Agersborg Eva Therese 8150 ØRNES    
Allnor Rune Petter 8150 ØRNES Sørfold  
Andersen Eddy 8160 GLOMFJORD    
Andersen Willy Andre 8150 ØRNES    
Andersen Roy Egil 8006     BODØ
Andersen Arna Synnøve 8149 NEVERDAL    
Andersen Oddmund Kristoffer 8159 STØTT    
Andersen Eilert Andreas 8146 REIPÅ    
Angel Alf Hagen 8178 HALSA    
Arntzen Per Adolf 8178 HALSA    
Bakken Kurt Norvald 8159 STØTT    
Balseth Laila 8150 ØRNES    
Bang Alsing Norin 8184 ÅGSKARDET Rødøy  
Berg Ragnar Emanuel 8150 ØRNES    
Brun Nansy Agnete 8150 ØRNES    
Brun Helge Leonhard 8146 REIPÅ    
Dahl Elisabeth 8146 REIPÅ    
Dalheim Magda Serine Bertine 8170 ENGAVÅGEN    
Danielsen Tore Andre 8170 ENGAVÅGEN    
Ebbesen Ludvik Ebenhard 8150 ØRNES    
Eilertsen Ruth Johanna 8150 ØRNES    
Eilertsen Dagmar Kristine 8170 ENGAVÅGEN    
Flink Johanna Pauline Henriette 8160 GLOMFJORD    
Frøskeland Anne-Lise 8160 GLOMFJORD    
Gustavsen Astrid Karoline 8146 REIPÅ    
Hagland Kjell Aage 8150 ØRNES    
Halsan Terje 8160 GLOMFJORD    
Hansen Robert Benjamin 8150 ØRNES    
Hansen Torunn Dagmar 8160 GLOMFJORD    
Helle Kanutte Margrete 8178 HALSA    
Hernes Eva Helene 8150 ØRNES    
Hillestad May Kornelia 8160 GLOMFJORD    
Holt Dagrun 8170 ENGAVÅGEN    
Hustad Jorild Johanna 3711     SKIEN
Høgseth Johanna Pauline 8146 REIPÅ    
Ingebrigtsen Esther Sofie 8170 ENGAVÅGEN    
Jacobsen Sølvi-Ann 8150 ØRNES    
Jensen Frank Robert 5542     KARMSUND
Jensen Elsa Serine 8149 NEVERDAL    
Johannessen Arthur Emil 8160 GLOMFJORD Gildeskål  
Johnsen Molly 8150 ØRNES Bodø  
Jonassen Magnus Andreas 8170 ENGAVÅGEN    
Karlsen Lovise Johanna 8170 ENGAVÅGEN    
Karlsen Kjell Ludvik 8170 ENGAVÅGEN    
Karlsen Antona Magdalena 8170 ENGAVÅGEN    
Kristensen Hanna Lovise Marie 8170 ENGAVÅGEN    
Kristiansen Gunnar William 8160 GLOMFJORD    
Langvand Edmund Karstein 8160 GLOMFJORD    
Larsen Liv Eldbjørg 8150 ØRNES    
Larsen Kai Emil 8140     INNDYR
Larsen Elna Laila 8140     INNDYR
Lundgård Aud Kristine 8160 GLOMFJORD    
Midthun Knut 8146 REIPÅ    
Neverdal Guttorm 8149 NEVERDAL    
Nilsen Anny Frida 8150 ØRNES    
Nilsen John Andreas 8150 ØRNES    
Nygård Hansine Augusta 8150 ØRNES    
Olsen Dagny Helene 8150 ØRNES    
Ottesen Bjarne 8160 GLOMFJORD    
Overrein Jenny Margrethe     Gildeskål  
Ovesen Solveig Antonette 8146 REIPÅ    
Petersen Milli Asly Marie 8178 HALSA    
Pettersen Henny Olea Henriette 8157 MELØY    
Puertas Elita 8146 REIPÅ    
Ragnvaldsen Borghild 8150 ØRNES    
Risvik Oddvar Harald 8157 MELØY    
Sagen Sigrid 8146 REIPÅ    
Sandberg Håkon Lars Kristian 8146 REIPÅ    
Sleipnes Olga Marie 8184 ÅGSKARDET Rødøy  
Solvang Johan Mathias 8150 ØRNES    
Sommerseth Edel Kristine Karoline 8170 ENGAVÅGEN    
Stavne Leif 8150 ØRNES    
Stenvik Turid Irene 8150 ØRNES    
Strømdal Kristine Terese 8160 GLOMFJORD    
Svendsgård Gerd Nansy 8150 ØRNES    
Tidemann Liv Petrine 8150 ØRNES    
Torrissen Karl-Ole 8170 ENGAVÅGEN    
Trøgstad Jan Helge 8160 GLOMFJORD    
Ursin Audun 8170 ENGAVÅGEN    

 

Powered by Cornerstone