Meny

Ørnes Begravelsesbyrå as
Gammelveien 3
8150 Ørnes

Mail: terjeellen@gmail.com
Telefon: 97020731

Vi står til tjeneste med alt
vedrørende dødsfall og begravelser. 

Hilsen
Terje Isaksen

Søk i sidene våre
Du er her: FORSIDEN>Kontaktinformsjon>Administrasjon Personale>Personale og kontaktinformasjon menighetsråd

Personale og kontaktinformasjon menighetsråd

Rettet 05.11.2018
2011-02-02
Besøksadresse: Kystveien 4 (El-verksbygget), 2. etasje, Ørnes 09:00 - 15:00

Navn

Stilling

Telefon

Mobil

E-post

Tore Larsen Daglig leder / kirkeverge 47977120   tore@meloy.kirken.no
Ann-Kristin D. Stormo Saksbehandler 47977122   ann@meloy.kirken.no
Roar Storjord Menighetspedagog 47977124 90 62 98 24 roar@meloy.kirken.no
Jim Fredriksen     Kirketjener   97 71 45 72 97 71 45 72 jim@meloy.kirken.no
Kurt Storvik       Kirketjener  47977126 41 76 59 68 kurt@meloy.kirken.no
Einar Tvenning   Kirketjener   75751181 97 95 23 10 einwer01@online.no
Bjørn Inge Lorentsen Graver Bolga 75750029 95 13 22 96 mellowed1981@gmail.com
Rune Sætherskar Kirketjener 47977127 41 76 7738 rune@meloy.kirken.no
Rolv Olsen Sokneprest, Halsa og Glomfjord 47977129 99324070 rolv@meloy.kirken.no
Hans-Christian Küspert Sokneprest, Fore og Meløy 95450572 9545072 hk782@kirken.no
Miroslav Mintchev Kirkemusikkpedagog 47977130 400 82 937 miroslav@meloy.kirken.no
Berit Rosting Diakonimedarbeider 47977123 954 53 640 berit@meloy.kirken.no
Marie Aag Storjord Leder Halsa Menighetsråd   95258708 halsamr@meloy.kirken.no
Gudveig Haugland Leder Fore og Meløy m.råd   96018040 foreogmeloymr@meloy.kirken.no
Lisbeth Selstad Amundsen Leder Glomfjord men.råd   90047915 glomfjordmr@meloy.kirken.no

Hovednummer til kirkekontoret:
Tlf:  
75721210   

Kontor Halsa:
Postadresse: Kirkekontoret, Holandsfjordveien 5, 8178 Halsa
 

Trenger du noen å snakke med om fortrolige ting? Kirkens SOS kan nås på tlf. 815 33 300.

Kontor Ørnes:
E-post:
postmottak@meloy.kirken.no
Postadresse:
Kirkekontoret, Kystveien 4, 8150 Ørnes
Organisasjonsnummer: 877000362
Driftskonto: 4509.10.97943
Oppmøtested: E-verkbygget åpent 09:00 - 15:00 og når personalet er til stede.

Powered by Cornerstone